Inloggen

Montessorischool Apollo

preview

De Dag van de Leraar is de Nederlandse variant van de internationale World Teachers' Day / Internationale Dag van de Leraar. De Dag van de Leraar valt in de Nationale Onderwijsweek en is bedoeld als een feestdag voor alle leraren in Nederland. Op deze dag wordt wereldwijd stilgestaan bij het belang van onderwijs.

Ook op Montessorischool Apollo hebben we deze dag met elkaar gevierd. We stonden met elkaar, onder het genot van een kopje koffie/thee en een lekkernij, een (gezellig) momentje stil bij ons mooie beroep en het feit dat we deze dagelijks mogen invullen. Als aandenken aan deze editie kregen we allemaal een puntgave, Italiaanse euromunt met daarop een afbeelding van Maria Montessori. Een waar collectors item! Ook ontvingen we van Martine Lammerts van Montessoriopleiding.com de gloednieuwe biografie Maria Montessori - Het kind is de meester van Cristina de Stefano. Het boek zal in het team rondgaan en vast en zeker met interesse en plezier gelezen worden. Later in het schooljaar, als de maatregelen het allemaal weer toelaten, zullen we met ons team nog een dagje samenzijn plannen.

 

Meer lezen over de Nationale Onderwijsweek? Klik hier!

Geïnteresseerd in de Montessoribiografie? Klik hier!

 

Inline image Inline image